HAKKIMIZDA

Firmamız 40 yıldır sektöründe, yüzlerce gelinlik tasarımı ve modelleriyle üretim yaparak, kalitesinden ödün vermeden, %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan, sizler için en özel gelinlikler yapmaya devam eden, Türkiye ve yurtdışında sektöründe her zaman üst sıralarda yer alan HRB Elegant Wedding adıyla markalaşmış, ürettiği gelinlikler ile her sezona yön vermiş profesyonel gelinlik tasarım, üretim ve uygulama firmasıdır. Siz değerli müşterilerimize “EN ÖZEL GÜNÜNÜZ İÇİN…” gelinlik tasarımları yapmaya, üretmeye her zaman devam edecektir.

1983 yılından bu yana sektörde, çiftlerin mutluluğuna ortak olmak için çalışıyoruz. Gelinlik tasarımlarımızı özenle hazırlayarak müşterilerimiz ile, modaevimizde ve Elite Bridal mağazamızda buluşturmaktayız.

Gelinlik yanı sıra ayrıca, nişan ve özel davet abiye kıyafetleri de hazırlayan firmamız, müşterilerinin tüm beklentilerini karşılamayı ilke edinmiştir. Ekibimizle birlikte özel dikim atölyemizde birinci sınıf malzeme ve işçilik ile hayalinizi gerçeğe dönüştürmek amacıyla çalışmaktayız. Gelinliklerde hazır kalıp kullanılmamakla birlikte, firmamızca dikimi yapılan hazır gelinliklerde önceden hazırlanan kalıplar, özel dikim gelinliklerde ise, yine bizzat modacımız tarafından kesimi yapılarak hazırlanan kalıplar ile provalar alınıp dikim yapılmaktadır.

Sizler bu çok özel ve önemli gününüzde hayatınızın en güzel ‘Evet’ini söylemek için  tatlı bir telaş içerisindesiniz ve gelinliğinizde hayal ettiğiniz gibi olmalı. Bu nedenle gelinlik seçimi için kolları sıvama vaktiniz geldi. İşte bu süreçte biz, sizin yol arkadaşınız olmaya hazırız.

Hadi şimdi korku ve endişeleri bir kenara bırakın, gelin birlikte hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim.

Saygılarımızla,

Elite Bridal bir HRB Elegant Gelinlik kuruluşudur.