Teslimat Koşulları

Teslimat süresi ne kadar?

hrbelegantgelinlik.com.tr’de satılan ürünler 7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kişiselleştirilen ya da sipariş üzerine hazırlanan ürünlerin (nikah şekeri, bekarlığa veda & düğün aksesuarları, gelin ayakkabısı, davetiye vb.) kargo teslim süreçleri değişkenlik gösterebilmektedir ve her ürünün kargo teslim bilgisi ürün sayfasında yer almaktadır.

Kargoya teslim edilen Ankara içi gönderilerin 1 iş günü, Ankara dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası, yurt dışı ise ülkeye göre değişmekte olup en uzak mesafe olan ülkeye 21 gün tahmini varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

Satın aldığım ürünü teslim alırken kargo ücreti ödeyecek miyim?

Satın aldığınız ürüne ilişkin kargo bedeli siparişinizi onaylarken tarafınıza sunulur ve onayınız dahilinde sipariş tutarına ilave edilir. Siparişiniz adresinize ulaştığında kargo yetkilisine kesinlikle ödeme yapmayınız.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

hrbelegantgelinlik.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünler Türkiye’nin her yerine adresinize teslim edilir.

Yurt Dışına her yerine teslimat yapıyor musunuz?

hrbelegantgelinlik.com.tr’den satın almış olduğunuz ürünler ayrıca Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Azerbeycan, Belçika, Birleşik Krallık, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kazakistan, Kıbrıs, Kırgızıstan, Kuveyt, Kuzey Makedonya, Letonya, Litvanya, Lübnan, Lüksemburg, Macaristan, Özebekistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suriye, Sudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan ülkelerindeki her yere adreslere teslim edilir.

Kargo firması bana ulaşamazsa ne olur?

Kargo firması size verdiğiniz adreste ulaşamazsa, adresinize, üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir “Haber Kağıdı” bırakacaktır. Bu numaraları arayarak paketinizle ilgili bilgi alabilirsiniz.

Teslimat ücreti nedir?

hrbelegantgelinlik.com.tr’den yapacağınız alışverişlerde 250 TL üstü alışverişlerde kargo ücreti ödenmemektedir, 250 TL altı alışverişler için kargo ücreti siparişiniz sırasında ödeme tutarına eklenmektedir.

Alışverişim hangi kargo şirketi ile gönderilir?

hrbelegantgelinlik.com.tr’den yapılan alışverişlerin gönderim işlemleri Kargo tarafından sağlanmaktadır.

Kargodan ürünü teslim alırken ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim alırken kontrol etmenizi ve üründe fark edebileceğiniz bir hasar olup olmadığını kargo görevlisi yanında tespit etmenizi özellikle öneririz. Eğer bu aşamada bir tespitte bulunursanız kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanızı ve ürünü teslim almadan aynı kargo ile geri göndermenizi rica ederiz.

Kargo tarafından hrbelegantgelinlik.com.tr’ye, ürünün hasarlı olduğuna ilişkin bilgilendirme yapıldığında; ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir.

Siparişimdeki ürünler eksik geldi. Ne yapmalıyım?

Öncelikle size ulaşan faturadaki ürünler ile paket içindeki ürünleri kontrol ediniz. Siparişinizde “kısmi teslimat” (aynı siparişteki ürünlerin ayrı ayrı paketlenerek gönderimi) işlemi de yapılmış olabilir. ‘Sipariş Takibi’ sayfasından siparişlerinizin kargoya verilme tarihlerini ve ürün durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kontrolleriniz sonrasında size eksik bir ürün ulaştı ise; hafta içi çalışma saatleri içinde info@hrbelegantgelinlik.com.tr e-posta adresimize mail atarak bizi bilgilendirin. Gerekli incelemeler tarafımızdan hızlıca yapılarak ve eksik ürün tarafınıza gönderilecektir.

Teslimat sırasında ürünüm hasarlı çıktı, ne yapmalıyım?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, bunun için ‘Kargo Hasar Tespit Tutanağı’ düzenlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürününüz için yapacağınız ‘hasar bildirimi’ kabul edilmeyecektir.

Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından hrbelegantgelinlik.com.tr’ ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünün iade işlemleri başlatılacak ve “ürün bedel iadesi” gerçekleştirilecektir.

Ürün Teslimat Koşulları Nedir?

ohrbelegantgelinlik.com.tr üzerinden satılan ürünler mağaza ve merkez depo stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün stoku kontrol edilir, stoku tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir. Ürünlerin kalan son stokları mağazalardaki deneme ürünleri olabilir, bu ürünler gerekli temizleme ve tadilat işlemleri yapıldıktan sonra müşterilere gönderilir.